09-10 липня Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради

забезпечив виїзд та участь збірної команди у змаганнях обласної Спартакіади «Спортивна рибалка», яка відбувалася 2 дні на водоймищі с. Солоницівка Харківської області.

За команду міста виступали: Шоєв Олександр, Дубовик Володимир.

Від кожної територіальної громади брали участь по 2 рибалки і 1 представник. Наші чоловіки зайняли 9 місце. Але цього року, якщо брати виступи всіх учасників і призерів також, не було спіймано ні одної великої риби, тільки мілкі піскарі і в кожної команди, де були великі професіонали риболовства, по декілька тільки штук. Клювання  риби, як до водойми на якій проводяться такі великі заходи взагалі не було. Як позитивний момент цих змагань то це активний відпочинок і спортивне суперництво.  Змагання проводяться багато років до Дня рибалки в Україні із метою популяризації риболовного спорту в Харківській області, зберігання риболовних традицій та урізноманітнення дозвілля громадян, формування свідомої потреби до культурного відпочинку в лісі та водоймищах, зміцнення психологічних та емоційних стосунків серед різних верств населення та пропаганда здорового способу життя.

КЗ МЦ ФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Юрій УДЯНСЬКИЙ