Користування системою централізованого водовідведення

Шановні абоненти ВККУ Люботинської міської ради!

Зафіксовано зростання кількості аварій на мережах водовідведення, пов’язаних із засміченнями та потраплянням до системи сторонніх предметів.

Мешканці житлових будинків, не замислюючись про шкоду, викидають до мереж водовідведення різного роду заборонені правилами користування каналізаційними мережами предмети та речовини: ганчір’я, особисті речі, будівельні матеріали тощо.

Нецільове використання сантехнічних вузлів призводить до погіршення роботи внутрішньо будинкових мереж каналізації, а також до засмічення зовнішньо будинкової мережі. В подальшому це стає причиною зменшення прохідності каналізаційних трубопроводів і виникнення аварійних ситуацій. Через засмічення, стічні води піднімаються на поверхню, відбувається вилив нечистот.

Переважної більшості проблем можна уникнути, якщо дотримуватись правил користування каналізаційними мережами:

• у першу чергу, потрібно відділяти тверді відходи від рідких. Неприпустимо засмічувати очисну систему такими відходами, і в таких обсягах, з якими вона просто не здатна впоратися.

Забороняється кидати в унітази пісок, будівельне сміття, сухі й розведені будівельні суміші і їх залишки, ганчірки, вату, предмети особистої гігієни, кістки, скло, металеві й дерев’яні предмети, хутро та волосся. А також, легкозаймисті рідини, кислоти, масла!

Недотримання цих елементарних вимог збільшує кількість засмічень, що, у свою чергу, призводить до уповільнення їх ліквідації комунальними службами. В результаті, через безвідповідальність окремих мешканців страждає весь будинок.

Каналізація призначена для відведення стоків і рідких відходів від житлових будинків!

Адміністрація ВККУ     Люботинської міської ради

Телефон для довідок