Звіт про проведену роботу
Звіт  про  проведену  роботу

Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 28.06.2021року - 02.07.2021року

1.Представниками   підприємства   проведено   технічне обстеження  внутрішньо будинкової мережі електропостачання житлового будинку по вул. Ціолковського,8(2під.-1пов.,щитова,місця загального користування) на звернення мешканців (кв.8) з приводу відповідності споживаної потужності квартири загальній дозволеної потужності зазначеного багатоквартирного будинку відповідно договору про постачання електричної енергії.

2.Представниками   підприємства   проведено   обстеження  внутрішньо будинкової мережі електропостачання житлового будинку по вул. Ціолковського,8а(1під.- підвал, щитова, місця загального користування) на звернення мешканців (кв.3) з приводу виявлення та усунення причин відсутності електропостачання підвального приміщення 1під.

3.Представниками підприємства виконано ремонт внутрішньо будинкової мережі електропостачання гуртожитку по вул. Слобожанська,28(1пов.,щитова,місця загального користування) на звернення мешканців.

4.Підприємством розпочато ремонтні роботи м’якої  покрівлі житлового будинку по вул. Ціолковського, 5 (ремонт примикання оголовків димовентиляційних каналів  м’якої  покрівлі, ремонт стиків верхнього шару м’якої покрівлі бітумним розчином,  ремонтних м’якої  покрівлі) на звернення мешканців.

5.Підприємством виконано ремонтні роботи шиферної  покрівлі житлового будинку пл. Театральна, 5 (2під.-заміна пошкоджених шиферних листів) на звернення мешканців.

6.Проводиться робота з боржниками багатоквартирних будинків  за  послуги по  утриманню житлових  будинків  та  врученням  повідомлень - попереджень.

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                          Петро ТКАЧЕНКО

Дата публікації: 08:19 02.07.2021
31.03.2024