Спортивно – масові змагання з пляжного волейболу, присвячені Дню молоді.

Молодь - за здоровий спосіб життя!

26 червня 2021 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів спортивно – масові змагання з пляжного волейболу, присвячені Дню молоді. У непростих погодних умовах, коли прийшлося змінювати початок турніру через спеку, 6 команд молоді проявили всі свої найкращі спортивні якості. Деякі команди відмовилися взяти участь по різним причинам, але від цього суперництво не стало меншим і ,сподіваюсь, із цього складу молоді у подальшому буде кому захищати спортивну честь міста на обласній Спартакіаді.

За результатами змагань I місце виборола команда  «Два покоління» у складі: Дзюбенко Олексій, Ластович Аріна, II місце у команди «Веснушки» у складі: Лазебний Артем, Зінченко Данило, III місце посіла команда «Чупа-Чупс» у складі: Титаренко Іван, Сердюк Даніїл. Переможцям і призерам були вручені Кубки та індивідуальні грамоти відповідних ступенів.

В церемонії нагородження приймав участь заступник міського голови Вячеслав РУБАН.

КЗ МЦ ФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Юрій УДЯНСЬКИЙ