Привітання голови Харківської обласної ради Артура ТОВМАСЯНА
Привітання голови Харківської
обласної ради Артура ТОВМАСЯНА

Привітання голови Харківської обласної ради Артура ТОВМАСЯНА

Шановні працівники медичної галузі Харківщини! Від щирого серця вітаю з Днем медичного працівника!

Шановні працівники медичної галузі Харківщини!

Від щирого серця вітаю з Днем медичного працівника!

Прийміть слова глибокої вдячності за вашу професійну майстерність та відданість справі, за те, що у надскладних сучасних умовах, пов’язаних із пандемією, ви залишаєтесь вірними покликанню. Доземний уклін вам за це!

Професія, з якою ви пов’язали життя, вимагає не лише фундаментальних знань, а й безмежної людяності та милосердя. Немає слів, щоб висловити захоплення тим, як ви чуйно заспокоюєте пацієнтів та їхніх рідних, підтримуєте, повертаєте надію на одужання. Зцілюють не тільки ліки, а й добре слово.

Розуміємо, що рівень якості медичного обслуговування свідчить про сталий розвиток громад та успішність держави в цілому. Тож, Харківська обласна рада докладатиме усіх зусиль, щоб забезпечити для медиків гідні умови роботи, підвищити рівень соціальних гарантій.

Зичу усім вам, дорогі лікарі, медичні сестри, лаборанти, санітарні працівники, водії швидких, оператори підстанцій, співробітники харчоблоків медзакладів міцного здоров’я, більше спокійних професійних буднів, добробуту та злагоди у ваших родинах.

З професійним святом!

З повагою,

Голова Харківської
обласної ради                                                  Артур ТОВМАСЯН