У рамках підготовки до нового навчального року у загальноосвітніх закладах триває поточний ремонт
У рамках підготовки до нового навчального року у загальноосвітніх закладах триває поточний ремонт

У рамках підготовки до нового навчального року у загальноосвітніх закладах триває поточний ремонт

Створення нового освітнього простору з урахуванням комфортних умов та впровадження інноваційних підходів у навчанні, є одним із найбільш важливих завдань втілення концепції нової української школи

 

Міський голова Леонід Лазуренко наголошує, що інвестуючи бюджетні кошти у створення належних умов для освітнього процесу, ми дбаємо про майбутнє наших дітей та держави в цілому. Тому фінансове забезпечення належного функціонування освітньої галузі Люботинської громади є об’єктом постійної уваги міської влади впродовж останніх років.

У рамках підготовки до нового навчального року у загальноосвітніх закладах триває поточний ремонт, а в деяких розпочалися капітальні роботи з ремонту харчоблоку, даху та електромережі будівлі. Так відповідно до робочого проєкту «Капітальний ремонт покрівлі початкової школи Люботинської гімназії № 5», розпочаті демонтажні роботи старої покрівлі будівлі школи та проведено улаштування лат (решетування) з прозорами із дощок і брусків під покрівлю з листової сталі. На черзі – утеплення перекриттів мінеральною ватою; улаштування крокв з дощок (збільшення звісу даху), улаштування покриття, настінних жолобів; навішування водостічних труб, колін, відливів і лійок та інші роботи, які передбачені ПКД. Роботи виконуються за рахунок  коштів міського бюджету і їх вартість становить  677 227 грн.

У навчально-виховному комплексі № 2 проходить капітальний ремонт приміщення харчоблоку, яким передбачено такі види робіт, як демонтажні роботи, електротехнічні і сантехнічні роботи; роботи з улаштування стін, укосів, полів, встановлення витяжної системи вентиляції придбання обладнання та інші роботи згідно проєктно-кошторисної документації. За словами директора закладу Романа Загнойка, логічним продовженням започаткованих у попередні роки робіт із оновлення школи, є проведення капітального ремонту харчоблоку, будівля якого налічує більше 50 років. На поточний період електромережі зношені, не відповідають сучасним вимогам і не здатні забезпечити використання наявних електроприладів, також незадовільний стан сантехнічних мереж, каналізації і труб водовідведення, що є неприпустимим з боку санітарних норм  в освітньому закладі. Таким чином, вже розпочався демонтаж комунікацій і дверних прорізів, на черзі – проведення робіт, які повністю осучаснять вигляд харчоблоку та забезпечать повноцінні комфортні умови кухарям і, що дуже важливо, високоякісний процес приготування їжі для наших учнів. Вартість ремонтних робіт – 622 904 грн., і проходить він за кошти місцевого бюджету.

Комп’ютеризація та медіапростір вже є звичними для освітнього процесу шкіл громади, але не в кожному освітньому закладі задовільний стан внутрішньої електромережі. Так у ЗОШ № 4, яка налічує майже 140 років від дня свого заснування, жодного разу не проводилося капітального ремонту внутрішньої електромережі, і на даний час вона знаходиться в аварійному стані. Згідно робочого проєкту «Капітальний ремонт електромережі будівлі (літ.А-2, А’-2) Люботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 вже виконуються такі види робіт: монтажні роботи, встановлення вводних шаф, електроустановочного та світлотехнічного обладнання та інші роботи. Вартість робіт – 1003618,60 грн., виділені вони з місцевого бюджету.

На сьогодні багато вже зроблено в освітніх закладах Люботинської громади, але ще чимало роботи попереду. Та адміністрація шкіл і педагогічні колективи не залишаються наодинці зі своїми проблемами, а завжди мають розуміння і підтримку міської влади, бо створення нового освітнього простору з урахуванням комфортних умов та впровадження інноваційних підходів у навчанні, є одним із найбільш важливих завдань втілення концепції нової української школи.

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 93
Дата публікації: 16:52 18.06.2021
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Нові та оновлені сторінки
В зв’язку з ремонтними роботами 29.07.2021 з 09:00 до 17:00 буде припинено подачу електроенергії   26.07.2021
В зв’язку з ремонтними роботами 28.07.2021 з 09:00 до 17:00 буде припинено подачу електроенергії   26.07.2021
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з обслуговування житлових будинків 19.07.2021року   23.07.2021
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   23.07.2021
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт по вул.Мюдівська,3/2 23.07.2021 року з 09.30 до 10.   23.07.2021
Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення ЛМР від 24 грудня 2020 року № 33 «Про бюджет Люботинськ   22.07.2021
Громадський бюджет - вітаємо переможців   22.07.2021
У зв’язку з перепідключенням до заміненої мережі водопостачання до 22.07.2021 до 17.00 години (орієн   22.07.2021
Проєкт рішення "Про внесення змін та доповнень до Додатку 2, Додатку 4, Додатку 5 та Додатку 6 Прогр   21.07.2021
У зв’язку з перепідключенням до заміненої мережі водопостачання до 22.07.2021 до 12.00 години (орієн   21.07.2021
Посилання
  
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>