В Україні запустили чат-бот «Лікуйся»

Це інструмент, який допоможе тим, хто стикнувся з діагнозом «рак молочної залози», зорієнтуватися, де і які медичні послуги можна отримати безоплатно.

«Багато пацієнтів припускають, що лікування онкології дуже дороге, тому відмовляються від нього. Завдяки чат-боту кожен може дізнатися, як долати недугу, не витрачаючи ні копійки», - зазначають у Міністерстві цифрової трансформації.
Користувач чат-боту обирає послугу, після чого отримує покрокову інструкцію з необхідною інформацією.
Чат-бот максимально легкий у використанні і доступний для всіх смартфонів та комп'ютерів.
Скористатися можна за посиланням https://t.me/likuysia_bot.
Реалізували проєкт ГО Ліки Контроль та ГО Афіна. Жінки проти раку за підтримки USAID/UK aid-проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах і за сприяння Міністерство цифрової трансформації України в межах Конкурсу малих грантів для громадянського суспільства.

Дата публікації: 15:19 14.06.2021