10 червня 2021 року відбувся відбір переможців дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» за номінаціями «Малюнок та живопис» та «Декоративно-прикладне мистецтво»

До оргкомітету були подані 97 заявок від юних художників та майстрів. Учасники використовували різноманітні, цікаві, сучасні та традиційні  техніки виконання робіт, творчий підхід до пошуку образів та композицій.  Визначали переможців справжні майстри своєї справи Чаус Дмитро Вікторович, доцент кафедри Образотворче мистецтво , факультету мистецтв Харківського Національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, Член Спілки Художників України, Жовновський  Олександр Анатолійович, Народний майстер України, гончар, Первий Василь Вікторович, начальник АПБ, архітектор та  Стороженко   Анатолій Юрійович, художник.
Журі відмітили високий рівень виконання робіт, цікаві та креативні образи, і у зв’язку з цим присудили додаткові номінації учасникам  «Кращий портрет»,  «Природний мотив» та «Креативність».
Оргкомітет фестивалю висловлює щиру подяку членам журі, які відгукнулися на участь визначенні переможців у свій вільний час, а також     керівництву Харківського Національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди за підтримку у організації роботи фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» та сподівається на подальшу співпрацю у розвитку дитячої  творчості у Люботинській громаді!
Оргкомітет

Переможці дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінації «Малюнок» 10 червня 2021 року

Прізвище та ім’я учасника та назва роботи
«Дівчина»