9 червня 2021 року відбулася презентація книги «Звід пам’яток історії та культури.
9 червня 2021 року відбулася презентація книги «Звід пам’яток історії та культури.

9 червня 2021 року відбулася презентація книги «Звід пам’яток історії та культури.

Харківська область: м. Люботин. м. Первомайський і Первомайський район», яка була підготовлена фахівцями ОКЗ «Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини» за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та у співпраці з краєзнавчими музеями міст Люботин та Первомайський.

   Енциклопедичне видання складається із серії порайонних випусків, запланованих обласною редколегією Харківського тому «Звід пам’яток історії та культури України», в яких проводиться аналіз появи та збереження об’єктів культурної спадщини. Видання містить велику кількість яскравих світлин пам’яток та розширений науково-довідковий апарат.
      З привітальним словом виступив заступник директора Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації – начальник Управління туризму, заступник голови редколегії Олександр Костін.
   Про окремі етапи створення третьої книги із серії енциклопедичних видань, запланованих обласною редакційною колегією Харківського тому «Звід пам’яток історії та культури України», що є результатом науково-дослідної роботи науковців, краєзнавців, співробітників Центру, повідомила Лариса Колесникова, відповідальний секретар обласної редколегії, завідувач відділом зводу пам’яток та облікової документації ОКЗ «ХНМЦОКС».
     У презентації видання взяли участь: керівництво Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, співробітники ОКЗ «Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини», директор Первомайського краєзнавчого музею Інга Задорожня, директор Люботинського міського краєзнавчого музею Любов Каракаптан, автори – спеціалісти у галузі архітектури, археології, історії, мистецтва, інші запрошені.
    Із виданням «Звід пам’яток історії та культури. Харківська область: м. Люботин. м. Первомайський і Первомайський район» можна буде незабаром ознайомитися на офіційному сайті «Харківського науково-методичного центру охорони культурної спадщини» за посиланням:
 
Дякуємо КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» за можливість проведення презентації!
Альбом: 9 червня 2021 року відбулася презентація книги «Звід пам’яток історії та культури.
Альбом: 9 червня 2021 року відбулася презентація книги «Звід пам’яток історії та культури.
Альбом: 9 червня 2021 року відбулася презентація книги «Звід пам’яток історії та культури.
Альбом: 9 червня 2021 року відбулася презентація книги «Звід пам’яток історії та культури.
Переглядів: 112
Дата публікації: 09:30 10.06.2021
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для населення
Телефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Нові та оновлені сторінки
Звіт з Аудиту відходів та брендів 2021   17.01.2022
«Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку»   17.01.2022
Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради від 11.01.2022 р.   17.01.2022
ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ на поточний місяць - інформація з сайту акціонерного товариства "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО   17.01.2022
У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 17.01.2022   17.01.2022
Проєкт рішення "Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачан   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 10.01.2022рок   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   14.01.2022
Перелік виконаних робіт по благоустрою міста Виробничим управлінням комунального господарства по м.    14.01.2022
Рішення про затвердження умов продажу об'єкту приватизації комунальної власності Люботинської місько   14.01.2022
Посилання
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Інформація для населенняТелефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Люботинська міська рада Харківської області >>>