В Україні сьогодні – День пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Росії

Від початку нападу Росії на Україну на території декількох областей загинуло більше як 240 дітей, ще 56 зникли безвісти, отримали поранення і травми, за даними різних джерел, від 167 до понад 500 малолітніх громадян України.

Сьогодні, 4 червня, Україна вперше на державному рівні вшановує пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
    Відповідну постанову під № 5343 ухвалила Верховна Рада у Міжнародний день захисту дітей, 1 червня поточного року.
     Дата дня вшанування була вибрана не випадково, адже щорічно саме 4 червня Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії, заснований Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй.
     Цей день є особливо важким і важливим для кожного громадянина України, враховуючи ситуацію на сході нашої держави.
     Спеціалісти служби у справах дітей виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області висловлюють глибоке співчуття рідним, близьким, матерям і татам  з приводу трагічної загибелі дітей.
      Немає слів, щоб висловити всю тугу та скорботу…

Служба у справах дітей виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області

Дата публікації: 15:27 04.06.2021