У школах завершується навчальний процес та розпочинаються активні ремонтні роботи.

У Люботинській загальноосвітній школі № 4 (вул. Шкільна, 54) триває капітальний ремонт покрівлі початкової школи.

Ремонтники провели демонтаж старої покрівлі, улаштування лат (рештування) із дощок та брусків під покрівлю з листової сталі, здійснили улаштування гідроізоляції та обробку дерев’яних конструкцій вогнебіозахистом, виконали роботи з улаштування фронтонів та покриття з листової сталі й провели утеплення стелі.
   Наступним етапом буде проведено утеплення приміщення початкової школи.
   Кошторисна вартість будівництва за затвердженою проєктною документацією становить 407 494 грн.
  А впродовж короткого періоду у закладі вже провели значні роботи з оновлення будівлі та приміщень школи. На основному корпусі будівлі школи № 4 відбулася заміна покрівлі даху та утеплення покрівлі, кошти на який були виділені із міського бюджету в сумі 1 454 047 грн.
   У цьому навчальному закладі проведені роботи із заміни вхідних і внутрішніх дверей на металопластикові (енергозберігаючі), споруджена нова котельня, капітально відремонтовано внутрішній шкільний туалет та з’явилася ігрова кімната, реалізація якої стала можливою завдяки участі школи в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє».
   Територія шкільного подвір’я облаштована кольоровою сухопресованою плиткою, також проведений капітальний ремонт частини дороги до школи та тротуару по вул. Шкільній.
    Історія освітнього закладу налічує біля 120 років, але школа щороку постійно змінюється на краще.
   Міський голова Леонід Лазуренко наголошує на тому, що влада і надалі буде впроваджувати заходи, спрямовані на удосконалення інфраструктури на території громади та створювати належні умови у школах з тим, щоб заклади освіти наближалися до стандартів і вимог нового освітнього простору – Нової української школи.
Альбом:
Дата публікації: 14:46 04.06.2021
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024
Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Люботинської міської ради Харківської області «Про встан   16.04.2024
Золочевська А. А.   12.04.2024
ЦНАП інформує: Оновили сервіси для ВПО в Дії. Оформлюйте довідку та допомогу для всієї родини   09.04.2024
Проєкти рішень від 09 квітня 2024 року   09.04.2024
Розпорядження № 60 "Про скликання LIV (позачергової) сесії Люботинської міської ради VIII скликання"   09.04.2024
Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг Люботинської міської ради за 1 квартал 2024 р   08.04.2024
Повідомлення про намір встановлення скоригованих тарифів на послуги централізованого водопостачання    05.04.2024
Виконавчий комітет Люботинської міської ради запрошує на роботу   04.04.2024