Звітує КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 31.05.2021року - 04.06.2021року

1. Представниками   підприємства   проведено   обстеження   технічного стану м’якої покрівлі житлового будинку по вул. Будівельна,13,вул. Ціолковського,5, пров. Оранжерейний,4, вул. Шевченко,25 на звернення мешканців з приводу виконання ремонтних робіт.
  2. Представниками підприємства проведено обстеження, технічної перевірки  кабельного вводу та внутрішньо будинкової мережі електропостачання житлових будинків по вул. Шевченко,23, вул. Шевченко , 27, пров. Оранжерейний,4 (загально будинковий ввід, місця загального користування) задля подальшого функціонування  мережі електропостачання на  звернення  мешканців  даних  житлових  будинків.
  3. Представниками підприємства та ВП «Сумської дистанції електропостачання» РФ «Південної залізниці» АТ «Укрзалізниці» виконуються роботи з технічної перевірки розрахункових засобів обліку та контрольного огляду засобів обліку місць загального користування  по багатоповерховим  житловим  будинкам на виконання вимог електропередавальної організації(постачальника електричної енергії) щодо приведення розрахункових засобів в технічний стан відповідно вимог нормативно-технічних документів,згідно п.7.5.7.(ПКЕЕ),постановами НКРЕ.
  4. Підприємством виконано ремонт внутрішньо будинкової мережі електропостачання по житловому  будинку по вул. Будівельна,13(2під.,підвал - освітлення місць загального користування).
  5. Підприємством завершено виконання ремонтних робіт 2 під’їзду житлового будинку по вул. Шевченко,25(ремонт порогу при вході в під’їзд, укладка плитки зовнішніх сходів будинку).
  6. Проводиться робота з боржниками багатоквартирних будинків за  послуги по  утриманню житлових  будинків  та  врученням  повідомлень - попереджень

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                          Петро ТКАЧЕНКО

Дата публікації: 09:52 04.06.2021