Пресвипуск до Міжнародного дня захисту дітей

1 червня – Міжнародний день захисту дітей.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей (International Children's Day). Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє!
Свято засновано за рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок та вперше відзначалось у 1950 році в 51 країні світу.
На 1 січня 2020 року в Харківській області налічувалось 430,9 тис. дітей та підлітків у віці до 17 років, з них 222,0 тис. хлопців (51,5%) і 208,9 тис. дівчат (48,5%). У 2020 році в Харківській області народилось 16,7 тис. немовлят.
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у 2020 р. кількість домогосподарств із дітьми складала 373,4 тис. Серед сімей з дітьми переважає частка тих, хто виховує одну дитину – 85,2%. Двох дітей мають 14,6% домогосподарств і лише 0,2% виховують трьох дітей і більше.
Бажаємо нашим маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості. Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові та ласки!

В.о. начальника
Головного управління статистики
у Харківській області                                                                Марина ТУР
Дата публікації: 11:12 26.05.2021