Звіт про проведену роботу
Звіт  про  проведену  роботу

Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 17.05.2021року - 21.05.2021року

1.Представниками   підприємства   проведено   обстеження   технічного стану внутрішньо будинкової мережі електропостачання житлового будинку по вул. Слобожанська,4(2під.-1,2пов.) з  приводу виявлення та усунення причин відсутності електропостачання місць загального користування.

2.Представниками   підприємства  проведено  ремонт внутрішньо будинкової мережі електропостачання  житлового  будинку по вул. Слобожанська,4(2під.-1,2пов.) відновлення електропостачання місць загального користування.

3.Підприємством виконуються ремонтні роботи 2 під’їзду житлового будинку по вул. Шевченко,25 (оштукатурювання стін,стелі, побілка, фарбування , ремонт підлоги).

4.Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  травень  місяць 2021 року.

5.Проводиться робота з боржниками багатоквартирних будинків за  послуги по  утриманню житлових  будинків  та  врученням  повідомлень - попереджень.

6.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

- виконано  ремонт  світильників , заміну  ламп  місць  загального користування  по  вул.  Слобожанська,4 (2під.-1,2,поверх);

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                          Петро ТКАЧЕНКО

Дата публікації: 09:39 21.05.2021