20 травня - День вишиванки

Привітання міського голови Л. Лазуренка

Шановні мешканці Люботинської міської територіальної громади!

Вітаю усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.

Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже  свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом.

Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби.

Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх майбутнім поколінням. Здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій. Нехай вишиванка Вашої долі завжди буде встелена миром, родинним добробутом та щастям!

З повагою,
Міський голова                                                                                   Леонід ЛАЗУРЕНКО
Дата публікації: 19:07 19.05.2021