20 травня - День вишиванки

У третій четвер травня в Україні щороку відзначається свято, яке об’єднує увесь народ, – День вишиванки

Вишиванка бере свій родовід від сивої давнини, вона є унікальним кодом українського етносу із зашифрованими знаками і оберегами. І тому, вважається, що це не тільки одяг, але й символ благополуччя в родині, її оберіг. І одягаючи вишиванку, ми підкреслюємо свою єдність, патріотизм, національну ідентичність та повагу до народних традицій.

Носити вишиванку – це модно й стильно, бо жодне вбрання не має такого розмаїття і багатства кольорів.

Тож стати учасником Дня вишиванки просто: необхідно лише одягнути вбрання з національними візерунками, і ти – вже частина історії своєї країни, її самобутності й культури.

Запрошуємо долучитися до флешмобу! Хай креативні ідеї і яскраві світлини наповнять сторінки у соціальних мережах феєричним настроєм!

Дата публікації: 11:13 18.05.2021