Головне управління статистики у Харківській області

Пресвипуск до Всесвітнього дня інформаційного суспільства

Всесвітній день інформаційного суспільства святкується щорічно 17 травня. Поява свята пов'язана зі створенням Міжнародного телеграфного союзу, згодом перейменованого в Міжнародний союз електрозв'язку (МСЕ). МСЕ сприяв розвитку зв'язку з часів телеграфії до сучасних комунікацій та інформаційного простору.

У січні–березні 2021 р. середньомісячна заробітна плата штатного працівника за видом економічної діяльності "Інформація та телекомунікації" склала 27176 грн. Середньооблікова кількість штатних працівників за видом економічної діяльності "Інформація та телекомунікації" у перші три місяці 2021 р. склала 6734 осіб.

В цей день щиро вітаємо з професійним святом всіх програмістів, системних адміністраторів, інтернет-провайдерів, веб-дизайнерів, редакторів інтернет-видань та фахівців, зайнятих у сфері інформаційних технологій!

Заступник начальника
Головного управління статистики
у Харківській області                                                                              Марина ТУР
Дата публікації: 13:45 17.05.2021