15 травня – Міжнародний день сім’ї!
15 травня – Міжнародний день сім’ї!

15 травня – Міжнародний день сім’ї!

З нагоди свята і за дорученням міського голови Леоніда Лазуренка, заступник міського голови Вячеслав Рубан та начальник служби у справах дітей Аліна Сльота завітали до дитячого будинку сімейного типу Романовської і привітали цю велику родину в нашій громаді та вручили подарунки.

Вітаємо кожну родину нашої дружної громади з Міжнародним Днем сім’ї! Бо відомо, що сім’я — це найбільший скарб, вона є початком виховання наступних поколінь. З родини починається життя людини, де відбувається її формування, як громадянина.
Міцна родина, віра в добро, в повагу до матері та батька – споконвічні цінності українського народу! Дружна сім’я є головною складовою життя, частиною успішності кожної людини, джерелом любові, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин.
На жаль, не кожна дитини має родину. Та все ж таки знаходяться громадяни, які готові взяти під опіку та створити належні умови для дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. І однією з форм сімейного виховання є Дитячий будинок сімейного типу – сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі.
До нашого міста переїхала така велика родина Романовської, яка складається з восьми прийомних дітей та однієї рідної. Їх виховує чарівна жінка, яка створила атмосферу справжньої сім’ї, основану на любові, терпінні та повазі до кожного.
Тож нехай сімейні традиції зближують, роблять всіх нас добрішими, більш ближчими один до одного, створюючи ту невидиму опору в житті, на якій будуються наші взаємини з дітьми.
Бажаємо всім міцного здоров’я, щасливої долі та непохитності родинних стосунків!
 
Аліна Сльота, начальник служби у справах дітей
Альбом: 15 травня – Міжнародний день сім’ї!
Переглядів: 147
Дата публікації: 10:39 15.05.2021
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для населення
Телефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Нові та оновлені сторінки
Звіт з Аудиту відходів та брендів 2021   17.01.2022
«Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку»   17.01.2022
Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради від 11.01.2022 р.   17.01.2022
ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ на поточний місяць - інформація з сайту акціонерного товариства "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО   17.01.2022
У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 17.01.2022   17.01.2022
Проєкт рішення "Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачан   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 10.01.2022рок   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   14.01.2022
Перелік виконаних робіт по благоустрою міста Виробничим управлінням комунального господарства по м.    14.01.2022
Рішення про затвердження умов продажу об'єкту приватизації комунальної власності Люботинської місько   14.01.2022
Посилання
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Інформація для населенняТелефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Люботинська міська рада Харківської області >>>