До 150 річчя від дня народження Василя Стефаника
До 150 річчя від дня народження  Василя Стефаника

До 150 річчя від дня народження Василя Стефаника

З нагоди відзначення 150-річчя від дня народження видатного українського письменника – реаліста, неперевершеного майстра соціально-психологічної новели Василя Стефаника Люботинська публічна бібліотека підготувала виставку-персоналію «Митець великого таланту».

Експозиція вміщує літературу, що висвітлює життєвий і творчий шлях письменника, його найвідоміші твори.

Творчість Василя Стефаника – одна з яскравих сторінок української літератури, її окраса, її гордість. Письменник створив і підніс до вершин досконалості дуже популярний жанр гранично стислої соціально-психологічної новели, як спалах блискавки, психологічно сильні й гармонійно цілісні щодо змісту й форми новели Василя Стефаника вражають драматизмом і правдивістю. Кожне слово в його новелах переповнене гуманним співчуттям до знедоленого західноукраїнського селянства. Воно змушує замислюватися над долею народу. З великою силою письменник розкрив красу душі простої людини, змученою непосильною працею на багатих і голодом, вдягненої в лахміття, обпаленої гарячим сонцем, холодними вітрами та морозами.

Шановні друзі! Запрошуємо вас перегорнути сторінки життєвого і творчого шляху письменника-ювіляра травня Василя Стефаника.

Директор Люботинської ПБ    Олена АЛІСОВА

Дата публікації: 11:31 14.05.2021