Мінцифри та E-schools популяризуватимуть проєкт «Дія.Цифрова освіта»

Міністерство цифрової трансформації України та E-schools поширюватимуть інформацію про використання цифрових технологій в освіті

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/109032

На сторінках порталу e-schools.info розпочато серію публікацій про розроблені міністерством освітні проєкти та цифрові сервіси для громадян.

Мінцифри підписало меморандум з Громадською організацією «Розумне місто та екосистема». У його межах Міністерство цифрової трансформації України та E-schools  поширюватимуть інформацію про використання цифрових технологій в освіті, просуватимуть навчальні матеріали з цифрової грамотності для школярів та вчителів, протидії кібербулінгу, відомості про онлайн-сервіси державних послуг.

«У наших планах - спільно інформувати та залучати керівників органів місцевого самоврядування, працівників органів управління освітою, закладів післядипломної освіти, педагогічних працівників до створення сучасного освітнього середовища», - підкреслила заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Дата публікації: 13:00 07.05.2021