Люботинська центральна публічна бібліотека:

«До Дня пам'яті та примирення. До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні»

8 та 9 травня відзначаються Дні пам'яті та примирення, присвячені пам'яті жертв Другої світової війни, проголошені  Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. День Перемоги традиційно належить до найдорожчих свят у всіх великих та маленьких українських містах і селах.

Перемога над фашизмом – це особлива подія в історії всього людства, яка вплинула на долі країн і народів, визначила подальший розвиток сучасного світу. Людські жертви, що були покладені на вівтар перемоги, приголомшують – це десятки мільйонів, але якою б колосальною не була її ціна, протилежний результат війни став би катастрофою планетарних масштабів.

8 – 9 травня українці доповнюють  свій одяг червоним маком — символом пам’яті майже 8 мільйонів загиблих співвітчизників та 65 мільйонів убитих у Другій світовій війні по всьому світові.

Із нагоди вшанування пам’яті жертв Другої світової війни  Люботинська публічна бібліотека  презентувала книжкову виставку-спомин  «Доки пам’ять в серці не згасає». Бібліотека для дітей підготувала книжкову панораму «Незгасаючий вогонь безсмертя». Водянська бібліотека- філія оформила виставку-пам’ять «Встеляймо квітами дороги бійцям, що мир несли в наш край». Гиївська бібліотека-філія підготувала книжково-ілюстративну виставку «Зорять з граніту вічні солдати, болями їхніми пам’ять жива». Манченківська бібліотека-філія організувала книжкову виставку «Шана за подвиг, вдячність за мир». У Травневій бібліотеці-філії пройшла хвилина пам’яті «Підведіться сучасники! Подвиг дідів гідний поваги!».

Усі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у пам'яті вдячних народів, і спомин про них передаватиметься з покоління в покоління. Подвиги, здійснені нашими воїнами і трудівниками тилу, зробили їх героями. За кожним із них – людське життя, яскраве і талановите, безжалісно обірване у розквіті сил. День Перемоги – справді всенародне свято, яке свідчить, що ніхто з них не забутий і ніщо не забуто. Вічна та світла пам’ять героям!

Директор Люботинської ЦПБ      Олена АЛІСОВА

Альбом: Люботинська центральна публічна бібліотека:
Дата публікації: 10:25 07.05.2021
Проєкт рішення "Про передачу з балансу Виконавчого комітету Люботинської міської ради FPV дронів на    24.04.2024
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024
Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Люботинської міської ради Харківської області «Про встан   16.04.2024
Золочевська А. А.   12.04.2024
ЦНАП інформує: Оновили сервіси для ВПО в Дії. Оформлюйте довідку та допомогу для всієї родини   09.04.2024
Проєкти рішень від 09 квітня 2024 року   09.04.2024
Розпорядження № 60 "Про скликання LIV (позачергової) сесії Люботинської міської ради VIII скликання"   09.04.2024
Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг Люботинської міської ради за 1 квартал 2024 р   08.04.2024