Звітує КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 05.05.2021року - 07.05.2021року

1. Представниками   підприємства   проведено    обстеження   технічного    стану    внутрішньо будинкової мережі водопостачання по  житловому  будинку по вул. Ціолковського,7(2під.) з метою виявлення та усунення причин відсутності водопостачання в окремих квартирах на звернення мешканців будинку.
  2. Представниками   підприємства   проведено    обстеження   технічного    стану  мережі водовідведення по  житловому  будинку по вул. Гвардії генерала Гавенко Л.А.,10а (1під., 2під.) з приводу виявлення та усунення причин протікання на звернення мешканців будинку.
  3. Представниками  підприємства  виконано роботи з ремонту мережі водовідведення по житловому будинку вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а (2під.).
  4. Підприємством виконано роботи з ремонту внутрішньо будинкової мережі водопостачання житлового будинку по вул. Ціолковського,7(2під.-підвал, заміна труб мережі водопостачання 8 п.м.) на звернення  мешканців  даного  житлового  будинку.
  5. Проводиться робота з боржниками багатоквартирних будинків за  послуги по  утриманню житлових  будинків  та  врученням  повідомлень - попереджень.

1. Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

-виконано прочистку внутрішньо будинкової мережі водовідведення місць загального користування  по  вул. Будівельна,7 (1 під.).

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                          Петро ТКАЧЕНКО

Дата публікації: 09:05 07.05.2021