Частина заходів KharkivMusicFest'у пройде онлайн
Частина заходів KharkivMusicFest\

Частина заходів KharkivMusicFest'у пройде онлайн

Організатори пропонують приєднатися до музичного лекторію, який пройде з 29 квітня по 13 травня на YouTube-каналі KharkivMusicFest.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/108921

 

Це пов'язано з перебуванням Харківської області у «червоній» зоні карантину.

Організатори пропонують приєднатися до музичного лекторію, який пройде з 29 квітня по 13 травня на YouTube-каналі KharkivMusicFest.

Учасники матимуть змогу прослухати серію цікавих онлайн-лекцій, де виступатимуть провідні мистецькі діячі України. У новому сезоні лекції будуть присвячені центральному композитору цьогорічного фестивалю – Людвігу ван Бетховену. З 29 квітня на YouTube-каналі фестивалю слухачі зможуть подивитися на класичну музику і музику Бетховена з різних поглядів – музикознавчого, хореографічного й з погляду сучасного візуального та кіномистецтва.

Також будуть проведені майстер-класи для молодих музикантів, які відбудуться 14 і 17 травня у Харківському державному музичному ліцеї.

Студентів і викладачів музичних закладів очікує насичена програма від визнаних піаністів, котрі братимуть участь у сонатному марафоні. Прослухати майстер-класи зможе кожен, хто попередньо зареєструється на сайті фестивалю. Для слухачів передбачені сертифікати про пасивну участь.

У другій половині травня стартують музичні QR-коди Харкова. Мета проєкту – представити ключові фігури музичного авангарду (академічну музику ХХ століття) у топосі Харкова. Серія з 5 концертних лекцій розкаже про композиторів, які свого часу жили і творили у Харкові. Матеріали про них пізніше з’являться на сайті фестивалю. Зокрема, під час проєкту відбyдеться меморіальна подорож з «харківським домовиком» Михайлом Красиковим про «Червоного Моцарта», «Українського Рахманінова» та інших корифеїв музичного олімпу Харкова.

Перша концертна лекція пройшла перед локдауном – 9 квітня. Організатори повідомили, що наступні заходи проєкту плануються на другу половину травня (дати уточнюються). Вхід на заходи - вільний, але здійснюється за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю.

12 червня відбудеться KharkivMusicFest KIDS на освітній платформі Honey Academy.

У найближчих планах фестивалю – продовжити роботу над випуском серії анімованих роликів «Гід по класичній музиці KharkivMusicFest». Перший сезон вийшов восени 2020 року і розповів про українського друга Бетховена, про музичні рекорди книги Гіннесса, музичний етикет, вплив класичної музики на мозок тощо.

Нині планується провести сонатний марафон 15 та 16 травня, де кращі піаністи України виконають усі 32 фортепіанні сонати Бетховена. Концерт Дитячого фестивального оркестру KharkivMusicFest відбудеться 11 червня. До обдарованих дітей Харкова віком від 10 до 18 років, які вже відомі як Дитячий симфонічний оркестр KharkivMusicFest, приєднаються юні таланти з усієї України.

Нова дата завершального концерту «Ода до радості» – 17 червня, де на одній сцені зберуться майже 150 музикантів. 

Детально ознайомитися з освітньо-просвітницькою та концертною програмами можна на сайті фестивалю.

Переглядів: 122
Дата публікації: 10:57 30.04.2021
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для населення
Телефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Нові та оновлені сторінки
Звіт з Аудиту відходів та брендів 2021   17.01.2022
«Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку»   17.01.2022
Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради від 11.01.2022 р.   17.01.2022
ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ на поточний місяць - інформація з сайту акціонерного товариства "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО   17.01.2022
У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 17.01.2022   17.01.2022
Проєкт рішення "Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачан   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 10.01.2022рок   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   14.01.2022
Перелік виконаних робіт по благоустрою міста Виробничим управлінням комунального господарства по м.    14.01.2022
Рішення про затвердження умов продажу об'єкту приватизації комунальної власності Люботинської місько   14.01.2022
Посилання
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Інформація для населенняТелефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Люботинська міська рада Харківської області >>>