Шановні мешканці громади! Нагадуємо вам про необхідність навести лад біля території, прилеглої до своїх домоволодінь.
Шановні мешканці громади! Нагадуємо вам про необхідність навести лад біля території, прилеглої до своїх домоволодінь.

Шановні мешканці громади! Нагадуємо вам про необхідність навести лад біля території, прилеглої до своїх домоволодінь.

Давайте разом не тільки любити своє рідне місто, нашу спільну домівку, але й дбати про його чистоту й порядок!

 

Як тільки-но сприяли погодні умови, у рамках проведення Всеукраїнського дня довкілля, працівники виконкому Люботинської міської ради, представники Організації ветеранів України, Молодіжної ради, працівники бібліотечної системи, працівники УСЗН провели прибирання території навколо будівель виконкому, бібліотеки та у міському парку.

А ще раніше активні мешканці громади провели екологічні акції з прибирання міського парку, прибережної зони ставків та іншої території. Висловлюємо щиру подяку за взаєморозуміння, підтримку та активну участь у проведенні заходів із прибирання усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення навколишнього середовища.

Шановні мешканці громади! Нагадуємо вам про необхідність навести лад біля території, прилеглої до своїх домоволодінь.

Шановні керівники підприємств, організацій, фізичні, юридичні особи! Відповідно до Правил благоустрою, які діють на території Люботинської міської територіальної громади, Підприємства, установи та організації, фізичні особи – підприємці у сфері благоустрою міста зобов'язані:

3.2.1. Утримувати в належному стані власні і закріплені за ними на умовах договору з балансоутримувачем території чи об'єкти благоустрою (їх частини) відповідно до чинного законодавства та умов договору.

3.2.2. Здійснювати благоустрій території житлової та громадської забудови з урахуванням вимог використання цієї території відповідно до затвердженої містобудівної документації, а також встановлених державних стандартів, норм і правил.

3.2.3. Утримувати в належному стані фасади будівель і споруд, які за ними закріплені в установленому порядку.

3.2.15. Забезпечувати благоустрій, санітарну очистку та вчинення протиожеледних заходів на відведених земельних ділянках та прилеглих територіях.

Шановні громадяни! Давайте разом не тільки любити своє рідне місто, нашу спільну домівку, але й дбати про його чистоту й порядок! Бо проблема засміченості території – це спільна проблема. Не всім подобається те, що велика частина території зелених зон закидана поліетиленовими і скляними пляшками, консервними бляшанками та іншим побутовим сміттям. Якщо раніше було достатньо одного прибирання засмічених територій на рік, то зараз таку роботу потрібно виконувати щотижня, адже чистота довкілля залежить від кожного з нас.

Тож давайте здійснювати мрію кожного з нас – жити в чистому місті, і все робити для того, щоб воно таким і стало. Будьмо господарями в своєму домі!

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 155
Дата публікації: 11:40 30.04.2021
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для населення
Телефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Нові та оновлені сторінки
Звіт з Аудиту відходів та брендів 2021   17.01.2022
«Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку»   17.01.2022
Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради від 11.01.2022 р.   17.01.2022
ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ на поточний місяць - інформація з сайту акціонерного товариства "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО   17.01.2022
У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 17.01.2022   17.01.2022
Проєкт рішення "Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачан   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 10.01.2022рок   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   14.01.2022
Перелік виконаних робіт по благоустрою міста Виробничим управлінням комунального господарства по м.    14.01.2022
Рішення про затвердження умов продажу об'єкту приватизації комунальної власності Люботинської місько   14.01.2022
Посилання
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Інформація для населенняТелефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Люботинська міська рада Харківської області >>>