День охорони праці

На виконання Указу Президента України від 18.09.2006 року №685/2006 «Про День охорони праці» обласною державною адміністрацією розроблено План заходів з відзначення Дня охорони праці в Харківській області у 2021 році під девізом «Передбачити, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ  БЕЗПЕКИ ТА ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ». План додається.

Спеціалісти управління соціального захисту населення Люботинської міської ради23.04.02021 року  взяли  участь в онлайн  конференції  присвяченій  Дню охорони праці в Україні.

У 2021 році Міжнародна організація праці акцентує увагу на важливості  зміцнення систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), включно зі службами безпеки та охорони здоров’я працівників як на національному рівні, так і на рівні підприємств. Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі цього року спрямований на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням уроків, винесених з пандемії COVID-19, і набутого досвіду у сфері праці.

За рекомендацією Міжнародної організації праці, гасло Дня охорони праці у 2021 році: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи. Інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».

У програмі конференції:

1. Про стан охорони праці в Україні та про основні заходи на рівні Держави, що мають забезпечити стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі.

2. Про досвід українських компаній у подоланні кризи, спричиненої пандемією COVID-19.

3. Про передові технології та методи побудови сучасної БЗР на українських підприємствах.

Приєднані документи:

План заходів