Пожежа на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції стала причиною катастрофи, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч наших співвітчизників – учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Щороку ми згадуємо тих, хто мужньо й героїчно протистояв ядерному лиху, а саме слово «Чорнобиль» викликає в душі кожного українця біль і тривогу.
За традицією цього дня у місті Люботині в міському парку, біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи, пройшла церемонія покладання квітів, участь у якій взяли міський голова Леонід Лазуренко, директор РФ «Південна залізниця» Микола Уманець, учасники-ліквідатори аварії на ЧАЕС.
Звертаючись до присутніх, Леонід Лазуренко та Микола Уманець зазначили, що ліквідатори наслідків аварії – справжні захисники рідної землі, і висловили подяку сучасним героям за їх відвагу, силу духу, високу громадянську позицію та побажали учасникам заходу життєвих гараздів, успіхів і здоров’я на довгі роки.
З нагоди Дня Чорнобильської трагедії, Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, грамотами міського голови нагороджено активних членів організації - Володимира Глущенка та Анатолія Нечипоренка.
Голова Громадської організації Люботинське товариство інвалідів «Союз Чорнобиль України» Сергій Кравченко вручив подяки міському голові Леоніду Лазуренку, заступнику міського голови Вячеславу Рубану та секретарю ради Володимиру Гречко за активне сприяння в діяльності організації.
Координатор Громадської організації «Об’єднання добровольців» Олег Голтвянський вручив героям-чорнобильцям, учасникам АТО Владиславу Іоніну, Миколі Каракаптану та Володимиру Ільчуку відзнаку «Доброволець АТО». Така ж відзнака буде вручена сім’ї воїна-інтернаціоналіста, ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС, воїна АТО Олександра Загудаєва (посмертно).

Шановні ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС! Низький уклін вам та довічна вдячність за мужність і самопожертву, виявлені в тяжкий для нашої землі час, за те, що ви зробили для нас і всіх майбутніх поколінь!

Щиро бажаємо вам здоров'я, благополуччя, сил, енергії та сімейного затишку.
Альбом: 26 квітня 1986 року є днем, який сколихнув світ, змінив долі сотень тисяч людей та змінив ставлення людства до використання мирного атома.
Дата публікації: 15:21 26.04.2021
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024
Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Люботинської міської ради Харківської області «Про встан   16.04.2024