Виїзна нарада у м. Люботині під головуванням заступника голови ХОДА

Мета наради – визначення стану виконання підготовчих робіт із будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу у місті Люботин.

22 квітня під головуванням заступника голови ХОДА Михайла Харнами пройшла виїзна нарада у Люботинській міській раді, в якій взяли участь міський голова Леонід Лазуренко, директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ХОДА Сергій Магдисюк, проєктанти, генеральна підрядна організація та представники Харківобленерго.
Учасники наради виїхали на місце будівництва ФОКу і обговорили чіткі терміни будівництва сучасного спортивного закладу, які дадуть змогу вчасно ввести об’єкт в експлуатацію, так як його реалізація входить у президентську програму «Велике будівництво» і перебуває на особливому контролі. Було наголошено на тісній співпраці замовника – Люботинської міської ради (КЗ «Спорт для всіх») та виконавців – підрядних організацій.
На даний час із Харківобленерго погоджено технічну частину – перенесення опор ліній електропередач в сторону стадіону та заплановано тимчасове підключення електроенергії для початку будівництва, також найближчим часом буде здійснено огорожу будівельного майданчика.
Слід зазначити, що спорудження об’єкту буде реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та міського бюджету. Це стало можливим завдяки тому, що даний проєкт став переможцем Конкурсу інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів ДФРР.
Термін реалізації проєкту – 2 роки.
Велика вдячність Харківській обласній державній адміністрації та обласній раді за вагому підтримку в реалізації соціально значущих проєктів для нашої громади.

Заступник міського голови Вячеслав Рубан
Альбом: Виїзна нарада у м. Люботині під головуванням заступника голови ХОДА