Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО
Звіт  про  проведену  роботу Люботинським  КЖРЕП ЛМР ХО

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО

з обслуговування житлових будинків 19.04.2021 року - 23.04.2021року

1. Представниками підприємства виконуються роботи по ремонту внутрішньо будинкової     мережі електропостачання по житловому будинку  по вул. Будівельна,13(2під.,підвал-ремонт,  відновлення освітлення місць загального користування).
2.Підприємством виконано роботи з  ремонту  шиферної покрівлі житлового будинку  по  вул. Р.Тичинського,1(ремонт коньків , ремонт примикання оголовків димовентиляційних каналів,заміна шиферних листів маючих тріщини,відколи) на звернення  мешканців  даного житлового будинку.
3.Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  квітень  місяць 2021 року.
4.Проводиться робота з боржниками багатоквартирних будинків за  послуги по  утриманню житлових  будинків  та  врученням  повідомлень - попереджень.
5.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:
- виконано заміну ламп та ремонт світильників місць загального користування по житловому будинку: вул. Будівельна,13 (1під. -1пов.).

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                          Петро ТКАЧЕНКО
Дата публікації: 11:34 23.04.2021