Спільні семінари

04 жовтня 2017 року були проведені спільні семінари Харківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області та Управління соціального захисту населення Люботинської міської ради на підприємствах ВУКГ Люботинської міської ради та ТОВ «Меблева фабрика «Меблікс», на яких були розглянуті питання : Реалізація завдань та функцій, визначених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про стан і причини виробничого травматизму в 2016 році, з початку 2017року, заходи щодо його профілактики. Дотримання вимог безпеки під час виконання робіт.

Розслідування та облік нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженого Постановою КМУ від 22 березня 2001р. № 270.

Направлення коштів на Комплексні заходи щодо досягнення нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища.

Порядок та терміни проведення атестації робочих місць за умовами праці,надання пільг та компенсацій за роботу в шкідливих та важких умовах праці.

Надані керівникам даних підприємств рекомендації щодо розробки та впровадження СУОП.

Управління соціального захисту населення.

Відділ з питань праці та зайнятості населення

Дата публікації: 12:01 12.10.2017
31.03.2024