Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Посилання
Пошук
Освітній проект «Школа Успіху. Люботин»
Освітній проект «Школа Успіху. Люботин»

Поділитися новиною:

Освітній проект «Школа Успіху. Люботин»

23 - 26 жовтня 2017 року у м. Люботині за підтримки міського голови Лазуренка Л. І., Люботинської міської ради буде реалізовано проект «Школа Успіху» (в межах освітнього проекту Klitschko Foundation «Школа Успіху» під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО) для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Ініціатором проекту у м. Люботині є учень Люботинської гімназії № 1 Шелест Ілля, учасник Всеукраїнського освітнього проекту Klitschko Foundation «Школа  Успіху 2017». Основна мета проекту – виявлення і розвиток лідерських якостей та актуальних навичок молодого покоління.  Протягом 4-х днів на учасників очікуватимуть лекції та тренінги від стажерів та менторів проекту Klitschko Foundation, представників Люботинської міської ради, благодійного фонду «Карітас», учасників міжнародних обмінів з навчання, засновника мережі квест-кімнат у м. Харкові, спеціаліста тренінг-центру «Лідер»  з питань копірайтингу, маркетингу, волонтерства за кордоном, профорієнтації, безпечного перебування за кордоном, організації проектів та інше.
Вікова група учасників: 14-16 років
Місце проведення: Читацька зала Люботинської центральної бібліотеки, Сесійна зала Люботинської міської ради
Організатор: Шелест Ілля
Реєстрація на участь до 20 жовтня 2017 року за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1z63aiXoQninG0yWPT5bvrqedwcUwKCl-Ro48z2wKl5g/viewform?edit_requested=true
 
Цей проект є прикладом неформальної освіти, де майбутні лідери розвивають актуальні для 21 століття практичні навички та заводять міцні зв'язки між собою. Якщо ти молодий і амбіційний, мрієш змінити світ, але не знаходиш команду однодумців, реєструйся до участі у Школі Успіху!
Оргкомітет   
Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/614 | Переглядів: 61Дата публікації: 11:53 12.10.2017
Версія для слабо- зорих