З 19 квітня підприємці та працівники у «червоних» зонах можуть подавати заявки на виплату 8 тисяч грн

Про це повідомив під час засідання уряду 14 квітня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/108495

«Міністерство соціальної політики та Міністерство цифрової трансформації у максимально оперативні строки підготували всю необхідну інфраструктуру для здійснення виплат для тих, чия діяльність постраждала внаслідок посилених карантинних обмежень. Як і під час посиленого карантину взимку, заявку на допомогу можна буде оформити через портал або застосунок "Дія"», – повідомив Денис Шмигаль.

Також у ході засідання прем’єр-міністр вкотре зауважив на важливості дотримання протиепідемічних правил та зазначив, що декілька областей уже вийшли з «червоних» карантинних зон.

«Це свідчить, що модель адаптивного карантину працює. Як ми і наголошували: закривати всю країну на локдаун зараз немає ніякого сенсу. Дають результат відповідальні дії місцевих органів влади, які оперативно та з розумінням відреагували на спалахи на місцях», – наголосив глава уряду.

Дата публікації: 15:34 14.04.2021