11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Цей день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається за ініціативою ООН.

11 квітня 1945 року в’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців і вийшли на волю. Здається, так давно це було. Але тільки не для тих, хто пройшов крізь жахіття фашистських катівень. Біографії цих людей – це справжні уроки мужності для молодого покоління.

За роки Другої світової війни через табори смерті пройшли 18 мільйонів чоловік.

З нагоди пам’яті цієї дати в Люботинській центральній  бібліотеці оформлена тематична викладка літератури “Очима болю і вустами гніву!” та підготовлена віртуальна інформація  в  бібліотеці для дітей “Сумні сторінки історії”. Гиївська бібліотека філія презентувала  виставку-вшанування на тему:

«Коли жити- це подвиг».

Пам’ятаймо усіх жертв нацизму – закатованих в’язнів і всіх загиблих в ті далекі роки Другої світової війни!

Альбом: 11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.
Дата публікації: 09:54 09.04.2021