Пресвипуск до Всесвітнього дня здоров’я
Пресвипуск до Всесвітнього дня здоров’я

Пресвипуск до Всесвітнього дня здоров’я

Щорічно 7 квітня світ відзначає Всесвітній день здоров’я (WorldHealthDay).Головна мета свята – звернути увагу суспільства на важливість здорового способу життя та вчасної профілактики захворювань.

   Щорічно 7 квітня світ відзначає Всесвітній день здоров’я (WorldHealthDay).Головна мета свята – звернути увагу суспільства на важливість здорового способу життя та вчасної профілактики захворювань.
   За результатами проведеннявибіркового опитування домогосподарств Харківської області у жовтні 2020 року, стан свого здоров’я як добрий оцінили 43,4% жителів Харківщини, задовільний – 50,4% та поганий – 6,2%.
  Серед мешканців області, які мають хронічні (6 місяців і більше) захворювання або проблеми зі здоров’ям, більш поширені гіпертонія, серцеві захворювання, остеохондроз, мігрень або частий головний біль, артроз, артрит (у т.ч. ревматоїдний).
  Протягом 2020 року потребували медичної допомоги 81,4% опитаних осіб. Серед них зверталися до сімейного лікаря у поліклініці 91,5%, до стоматолога у державній медичній установі – 34,5%, до поліклініки (крім стоматолога) – 34,2%, до швидкої медичної допомоги – 3,6%. Відвідали приватного стоматолога 6,6% опитаних осіб, платну медичну установу або приватного лікаря – лише 3,4%.
   На стан здоров’я певним чином впливає маса тіла. Так, серед населення області у віці 18 років і старші,залежно від величини індексу маси тіла,  нормальну вагу  мають 45,2% осіб, надлишкову – 38,8%, страждають від ожиріння – 14,2%, понижену масу тіла та крайнє ожиріння мають 1,2% та 0,6% відповідно. 
   Здоровий спосіб життя є важливим фактором, що сприяє підтримці фізичного і психічного добробуту, збільшенню тривалості активного життя людини. Серед населення у віці 18 років і старші займалися фізкультурою хоча б раз на тиждень 27,4% жінок та 36,5% чоловіків.
  Здоров’я – це справжнє багатство. Будьте здорові та піклуйтесь не тільки про своє здоров’я,а й здоров’я своїх близьких кожного дня, адже це – запорука щасливого життя. 
  
Заступник начальника
Головного управління статистики
у Харківській області                                                                         
Наталія КУЧЕРЕНКО
Переглядів: 365
Дата публікації: 13:16 07.04.2021
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для населення
Телефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Нові та оновлені сторінки
Звіт з Аудиту відходів та брендів 2021   17.01.2022
«Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку»   17.01.2022
Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради від 11.01.2022 р.   17.01.2022
ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ на поточний місяць - інформація з сайту акціонерного товариства "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО   17.01.2022
У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 17.01.2022   17.01.2022
Проєкт рішення "Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачан   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 10.01.2022рок   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   14.01.2022
Перелік виконаних робіт по благоустрою міста Виробничим управлінням комунального господарства по м.    14.01.2022
Рішення про затвердження умов продажу об'єкту приватизації комунальної власності Люботинської місько   14.01.2022
Посилання
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Інформація для населенняТелефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Люботинська міська рада Харківської області >>>