Запрошуємо всіх бажаючих відвідати безкоштовний інтернет-центр
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати безкоштовний  інтернет-центр

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати безкоштовний інтернет-центр

29 вересня у рамках реалізації обласного конкурсу «Разом в майбутнє» у м.Люботин відбулося офіційне відкриття міні-проекту – «Бібліотека – інформаційна платформа розвитку громади" (створення на базі Люботинської центральної бібліотеки сучасного інформаційного центру)».

Це значно розширює асортимент послуг, що надаються користувачам з використанням вільного доступу до мережі Інтернет та дає можливість членам громади брати участь у тренінгах, конкурсах, онлайн-дискусіях та конференціях, спрямованих на розвиток лідерського потенціалу, національно-патріотичного виховання молоді та самоосвіти.
   Висловлюємо  вдячність міському голові Леоніду Лазуренку за всебічну підтримку; конкурсному комітету, ініціативній групі, обласним, міським депутатам за співпрацю у реалізації проекту.

Дата публікації: 13:24 09.10.2017