В Україні стартувала інформаційна кампанія «Не дай домашньому насильству шанс!»

Її ініціювало Міністерство соціальної політики.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/108082

Для переважної більшості людей домашнє насильство – це традиційно вкорінена норма, установлена поколіннями. Постраждалі від домашнього насильства (переважно жінки) не можуть належним чином виконувати свої батьківські обов’язки, внаслідок чого зростає рівень соціального сирітства, - розповідають у міністерстві. - COVID-19 безжально змінив життя людей, з’явилися додаткові фактори, які провокують прояви домашнього насильства. Саме тому ми розпочинаємо інформаційну кампанію «Не дай домашньому насильству шанс!».

Мінсоцполітики інформує: якщо ви потребуєте консультації, боїтеся звертатися до поліції з цього питання чи з інших причин, то можете зателефонувати на номери «гарячих ліній», де вам нададуть консультації та роз’яснення.

Дата публікації: 14:03 29.03.2021