25 березня 2021 року проводилося засідання робочої групи
25 березня 2021 року проводилося засідання робочої групи

25 березня 2021 року проводилося засідання робочої групи

з питань Громадського бюджету (бюджету участі) в Люботинській міській територіальній громаді.

    З метою запровадження Громадського бюджету (бюджету участі) в Люботинській міській територіальній громаді, розпорядженням міського голови створена робоча група, яка на постійно діючій основі буде координувати процес здійснення та функціонування громадського бюджету та контролювати відбір проєктних пропозицій.
     Громадське бюджетування – це демократичний процес взаємодії Люботинської міської ради та її виконавчих органів із громадськістю, спрямований на залучення мешканців громади до участі в бюджетному процесі, який передбачає виділення частини бюджету для фінансування проєктів, поданих та обраних в результаті конкурсного відбору безпосередньо членами територіальної громади.
   Відповідно до Положення про Громадський бюджет в Люботинській територіальній громаді, на засіданні робочої групи було визначено головою групи заступника міського голови Вячеслава Рубана та секретарем робочої групи – начальника відділу у справах молоді та спорту Світлану Лазоренко.
     Відповідальними за роботу на онлайн-платформі електронної демократії e-DEM, на офіційному сайті Люботинської міської ради та інформаційне супроводження реалізації «Громадського бюджету» визначено керуючу стравами виконавчого комітету Лідію Куденко, завідуючу сектором комп’ютерного забезпечення Аллу Чекардіну та радника міського голови Іллю Шелеста.
    Під час засідання членами робочої групи було розроблено проєкти:
• Календаря проведення конкурсу проєктів «Громадський бюджет» на території Люботинської міської територіальної громади.
• Плану проведення інформаційної кампанії по інформуванню мешканців про можливість участі у конкурсі проєктів «Громадський бюджет».
   Робота із реалізації Громадського бюджету розпочнеться з квітня 2021 року проведенням широкої інформаційної кампанії для населення територіальної громади.
   Шановна громадо! Запрошуємо до участі в розробці проєктів для поліпшення життя територіальної громади. Подавайте свої проєкти і голосуйте за цікаві ідеї. Проєкти, які найбільше підтримають мешканці громади, будуть реалізовані з бюджету мiста.
 
Світлана Лазоренко - начальник відділу у справах молоді та спорту
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 334
Дата публікації: 08:53 26.03.2021
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для населення
Телефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Нові та оновлені сторінки
Звіт з Аудиту відходів та брендів 2021   17.01.2022
«Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку»   17.01.2022
Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради від 11.01.2022 р.   17.01.2022
ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ на поточний місяць - інформація з сайту акціонерного товариства "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО   17.01.2022
У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 17.01.2022   17.01.2022
Проєкт рішення "Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачан   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 10.01.2022рок   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   14.01.2022
Перелік виконаних робіт по благоустрою міста Виробничим управлінням комунального господарства по м.    14.01.2022
Рішення про затвердження умов продажу об'єкту приватизації комунальної власності Люботинської місько   14.01.2022
Посилання
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Інформація для населенняТелефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Люботинська міська рада Харківської області >>>