25 березня 2021 року проводилося засідання робочої групи
25 березня 2021 року проводилося засідання робочої групи

25 березня 2021 року проводилося засідання робочої групи

з питань Громадського бюджету (бюджету участі) в Люботинській міській територіальній громаді.

    З метою запровадження Громадського бюджету (бюджету участі) в Люботинській міській територіальній громаді, розпорядженням міського голови створена робоча група, яка на постійно діючій основі буде координувати процес здійснення та функціонування громадського бюджету та контролювати відбір проєктних пропозицій.
     Громадське бюджетування – це демократичний процес взаємодії Люботинської міської ради та її виконавчих органів із громадськістю, спрямований на залучення мешканців громади до участі в бюджетному процесі, який передбачає виділення частини бюджету для фінансування проєктів, поданих та обраних в результаті конкурсного відбору безпосередньо членами територіальної громади.
   Відповідно до Положення про Громадський бюджет в Люботинській територіальній громаді, на засіданні робочої групи було визначено головою групи заступника міського голови Вячеслава Рубана та секретарем робочої групи – начальника відділу у справах молоді та спорту Світлану Лазоренко.
     Відповідальними за роботу на онлайн-платформі електронної демократії e-DEM, на офіційному сайті Люботинської міської ради та інформаційне супроводження реалізації «Громадського бюджету» визначено керуючу стравами виконавчого комітету Лідію Куденко, завідуючу сектором комп’ютерного забезпечення Аллу Чекардіну та радника міського голови Іллю Шелеста.
    Під час засідання членами робочої групи було розроблено проєкти:
• Календаря проведення конкурсу проєктів «Громадський бюджет» на території Люботинської міської територіальної громади.
• Плану проведення інформаційної кампанії по інформуванню мешканців про можливість участі у конкурсі проєктів «Громадський бюджет».
   Робота із реалізації Громадського бюджету розпочнеться з квітня 2021 року проведенням широкої інформаційної кампанії для населення територіальної громади.
   Шановна громадо! Запрошуємо до участі в розробці проєктів для поліпшення життя територіальної громади. Подавайте свої проєкти і голосуйте за цікаві ідеї. Проєкти, які найбільше підтримають мешканці громади, будуть реалізовані з бюджету мiста.
 
Світлана Лазоренко - начальник відділу у справах молоді та спорту
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 744
Дата публікації: 08:53 26.03.2021
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>