Керуюча справами виконкому Лідія Куденко привітала актив ОСН із обранням на посади керівного складу квартальних комітетів та проінформувала про те, що за ініціативи міського голови Леоніда Лазуренка, у Люботині діє відповідна програма з підтримки діяльності квартальних комітетів, якою надається фінансова підтримка їх діяльності.

З метою підвищення ефективності й результативності при вирішенні важливих питань мешканців громади, оперативного реагування на проблеми та сприяння в дотриманні Правил благоустрою на території кварталів, міською владою і в подальшому планується продовжувати практику фінансового заохочення голів органів самоорганізації населення.

Начальник відділу забезпечення діяльності виконавчого комітету міської ради Тетяна Іщенко з учасниками заходу обговорили Положення про порядок створення та діяльності органів самоорганізації населення на території Люботинської міської територіальної громади в частині повноважень керівників ОСН, розглянули повний перелік документів, які можуть надавати органи самоорганізації населення на вимогу громадян для оформлення ними необхідних пільг чи інших видів допомоги, які надаються державою.

Також під час зустрічі активом ОСН піднімалися питання благоустрою на кварталах, проблема занедбаних домоволодінь, порядок укладення договорів на вивезення ТПВ та інші важливі для громади питання.

За підсумками роботи було наголошено на тому, що міська влада розраховує на злагоджену комунікацію із органами самоорганізації населення та конструктивну співпрацю, що дозволить вчасно й ефективно вирішувати проблемні питання мешканців нашої територіальної громади.

Альбом: На минулому тижні у приміщенні Манченківської селищної ради пройшла зустріч голів та заступників голів органів самоорганізації населення з працівниками виконкому Люботинської міської ради.
Дата публікації: 11:36 22.03.2021