Звітує Люботинське КЖРЕП ЛМР ХО

Звіт  про  проведену  роботу

Люботинським  КЖРЕП ЛМР ХО з  обслуговування  житлових  будинків

15.03.2021 року - 19.03.2021року

1. Підприємством виконано роботи з ремонту внутрішньо будинкової мережі водовідведення житлового будинку по вул. Будівельна,9(1під.-підвал,заміна труб по підвальному приміщенню 6п.м.) на звернення  по даному житловому будинку.
  2. Підприємством виконано ремонт внутрішньо будинкової мережі електропостачання житлового будинку по вул. Будівельна,11 (2під.-1пов.,відновлення освітлення місць загального користування).
  3. Підприємством виконано ремонт шиферної покрівлі приміщення гуртожитку по вул. Володимира Винниченка,2 (заміна шиферних листів маючих тріщині,відколи, ремонт коньків) на звернення  мешканців гуртожитку.
  4. Підприємством виконано ремонт  шиферної покрівлі житлового будинку  по вул. Курортна,24 (2 під.-ремонт коньків) на звернення  мешканців (кв.6) даного житлового будинку.
  5. Підприємством виконано ремонт шиферної покрівлі житлового будинку  по вул. Деповська,54  (ремонт коньків) на звернення  мешканців (кв.20) даного житлового будинку.
  6. Підприємством виконано ремонт  шиферної покрівлі житлового будинку  по вул. Ціолковського,9(1під.- ремонт примикання оголовків димовентканалів , ремонт коньків) на звернення  мешканців (кв.8) даного житлового будинку.
  7. Підприємством виконано відкачку грунтових вод з підвалу житлового приміщення гуртожитку по вул. Слобожанська,28 (підвал).
  8. Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  березень  місяць 2021 року.
  9. Проводиться робота з боржниками багатоквартирних будинків за  послуги по  утриманню житлових  будинків  та  врученням  повідомлень - попереджень.

1. Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:

- виконано заміну ламп та ремонт світильників місць загального користування по житловому будинку: вул. Будівельна,9 (1під.- підвал.,3під.-1пов.,2пов.);

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                          Петро ТКАЧЕНКО

Дата публікації: 09:35 19.03.2021