Діти – гордість міста та його майбутнє!
Діти – гордість міста та його майбутнє!

Діти – гордість міста та його майбутнє!

Люботинські діти – найталановитіші, бо в усіх престижних конкурсах, фестивалях чи спортивних змаганнях, вони неодмінно посідають призові місця.

І тут не тільки бажання і підтримка їх батьків, висока професійність керівників та тренерів, але й велика наполегливість і працездатність вихованців надають змогу бути найпершими і найкращими та отримувати блискучі перемоги на конкурсах національного та міжнародного рівнів.
Варто зазначити, що довгий час у нашому місті не було Будинку культури, де можна б колективам перед престижними заходами проводити генеральні репетиції; не було і зручного автобуса, яким би можна було безпечно і комфортно приїхати на культурно-масові заходи, спортивні змагання та фестивалі. Тож чекали на автотранспортний засіб не один рік. І ось наприкінці минулого році він з’явився: автобус «Атаман», що розрахований на 31 посадкове місце, і який було придбано за суму 1848000 грн. за залишки коштів освітньої субвенції (державний бюджет). Цей сучасний транспорт спеціально обладнаний для перевезення дітей: має пристрій обмеження максимальної швидкості руху, звукову попереджувальну сигналізацію, пасажирські сидіння облаштовані пасками безпеки, має аварійні кнопки, спеціальні сидіння та укомплектований медичними аптечками й вогнегасниками.
За цей період, відповідно до клопотань керівників закладів освіти, шкільний автобус здійснив багаторазовий виїзд учнів (у тому числі й у вихідні дні) на навчальні екскурсії, міжнародні та всеукраїнські конкурси та інші заходи.
Так, наприклад, учні Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, відповідно до плану роботи закладу, на зимових канікулах відвідали Харківський планетарій. Відвідали квест-кімнату та майстер-клас із плетіння виробів із бісеру в дитячому розважальному комплексі «Протон» учні Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4. Юнаків 11-х класів Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 та Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 23 лютого цього року доставили шкільним автобусом до Харківського обласного воєнного комісаріату з метою проходження приписки до призовної дільниці. А для вихованців Люботинського міського будинку дитячої та юнацької творчості (зразковий художній колектив сучасного танцю «I believe», зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль») було організовано перевезення шкільним автобусом для участі у Всеукраїнському конкурсі танцювального та етно-шоу «Танцмейстер», Міжнародному фестивалі-конкурсі Spring star»,Всеукраїнському фестивалі-конкурсі сучасного сценічного танцю «Осінній єралаш»,телевізійному конкурсі талантів «EUROPEAN TALENT SHOW”.
Тож міська влада і надалі буде створювати всі необхідні умови для розвитку творчих здібностей дітей і молоді. Незабаром розпочнеться спорудження фізкультурно-оздоровчого комплексу і ремонт будівлі Будинку дитячої та юнацької творчості.
А нашим талантам дякуємо за популяризацію рідного міста далеко за його межами та бажаємо нових творчих випробувань і здолання високих вершин.
За матеріалами відділу освіти Люботинської міської ради
Альбом: Діти – гордість міста та його майбутнє!
Переглядів: 116
Дата публікації: 14:39 18.03.2021
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Час пікніків настав! Саме цього року, краще віддати перевагу зустрічам на свіжому повітрі. Але як мо   09.04.2021
Перелік виконаних робіт по благоустрою міста Виробничим управлінням комунального господарства по м.    09.04.2021
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 05.04.2021 ро   09.04.2021
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   09.04.2021
Рішення VII сесії VIII скликання від 23.03.2021 року № 274 «Про внесення змін та доповнень до плану    08.04.2021
Рішення IV сесії VIII скликання від 26.01.2021 року № 116 «Про затвердження плану діяльності з підго   08.04.2021
Рішення "Про затвердження орієнтовного плану роботи виконавчого комітету Люботинської міської ради н   08.04.2021
Проєкт рішення "Про виконання бюджету Люботинської міської ТГ за І квартал 2021 року"   08.04.2021
Соціально-економічне становище Харківської області за січень–лютий 2021 року ​   07.04.2021
У зв’язку з аварійною ситуацією на централізованій мережі водопостачання міста по вул. Тарасівська,8   07.04.2021
Посилання
  
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>