Консолідація зусиль та ресурсів для реалізації спільної діяльності, за напрямом впровадження пенітенціарної пробації
Консолідація зусиль та ресурсів для реалізації спільної діяльності, за напрямом впровадження пенітенціарної пробації

Консолідація зусиль та ресурсів для реалізації спільної діяльності, за напрямом впровадження пенітенціарної пробації

Позбавлення волі змінює звичний спосіб життя людини, його поведінку, особистісні прояви.

  Складним періодом є й період адаптації після звільнення з установи виконання покарань. Звільнені з місць позбавлення волі опиняються наодинці з масою проблем: пошук житла, навчання, роботи, інших засобів до існування тощо. Соціальна адаптація осіб, звільнених від відбування покарання, є одним із важливих напрямів профілактики вчинення нових кримінальних правопорушень. А від того, наскільки успішним буде вирішення проблем, з якими стикається ця категорія громадян, залежить успішність інтеграції звільненого в суспільство. 
  Саме тому, 17.03.2021 року представниками Люботинського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області проведено робочу зустріч з представниками Люботинської об’єднаної територіальної громади Харківського району Харківської області. Мета зустрічі – роз’яснення повноважень уповноважених органів з питань пробації та подальша співпраця за напрямом пенітенціарної пробації.  
  Під час розгляду питань порядку денного обговорювалися питання застосування спільного наказу Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства внутрішніх справ України№ 974/5/467/609/280 від 03.04.2018 року «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк». 
 Керуюча справами виконавчого комітету Лідія КУДЕНКО, у своєму виступі, особливу увагу приділила питанням допомоги особам, які готуються до звільнення від відбування покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк,  щодо сприяння у відновленні їх соціального статусу повноправного члена суспільства, повернення до загальноприйнятого соціально-нормативного життя, щодо організації соціального патронажу, у тому числі соціального супроводу, а також участь у проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи. Обговорено алгоритм ресоціалізації засуджених осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, щодо створення належних умов для їх утримання, із залученням до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств тощо. 
   «Плідна взаємодія уповноваженого органу з питань пробації та органів місцевого самоврядування сприятиме виправленню та соціальній адаптації засуджених осіб, які готуються до звільнення з місць позбавлення волі, адже лише ефективна партнерська мережа може забезпечити максимальну безпеку суспільства» - зазначила старший інспектор Люботинського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Вікторія АНТОНОВА.
 
Старший інспектор Люботинського міського відділу філії
Державної установи «Центр пробації» в Харківській області
старший лейтенант внутрішньої служби           
Вікторія АНТОНОВА
 
 
(тест відкориговано 01.12.2021 р. за дорученням автора публікації Вікторії Антонової, а саме: абз. 4 замість "Голова спостережної комісії " читати  "Керуюча справами виконавчого комітету")
 
 
Альбом: Консолідація зусиль та ресурсів для реалізації спільної діяльності, за напрямом впровадження пенітенціарної пробації
Переглядів: 241
Дата публікації: 14:31 18.03.2021
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для населення
Телефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Нові та оновлені сторінки
Звіт з Аудиту відходів та брендів 2021   17.01.2022
«Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку»   17.01.2022
Засідання виконавчого комітету Люботинської міської ради від 11.01.2022 р.   17.01.2022
ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ на поточний місяць - інформація з сайту акціонерного товариства "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО   17.01.2022
У зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 17.01.2022   17.01.2022
Проєкт рішення "Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачан   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 10.01.2022рок   14.01.2022
Звіт про проведену роботу Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням Люботинської міської р   14.01.2022
Перелік виконаних робіт по благоустрою міста Виробничим управлінням комунального господарства по м.    14.01.2022
Рішення про затвердження умов продажу об'єкту приватизації комунальної власності Люботинської місько   14.01.2022
Посилання
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Інформація для населенняТелефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаВулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Люботинська міська рада Харківської області >>>