На території Манченківської селищної ради

створено органи самоорганізації населення – квартальні комітети та обрано актив ОСН.

13 березня впродовж всього дня, починаючи з 9 години ранку, на всій території Манченківської селищної ради пройшли збори, де відбулося висування і обговорення кандидатур до активу квартальних комітетів.
Важливому заходу передувала копітка підготовча робота ініціативної групи, яка обрана на попередніх зборах громадян за місцем проживання 13 та 20 лютого, і якій було довірено представляти інтереси громади в Люботинській міській раді та підготувати звернення до міської ради для отримання дозволу на створення квартальних комітетів за місцем проживання. За пропозицією цієї ж групи були визначені чіткі межі кожного кварталу і його назва, та проводилася активна робота з підготовки зборів громадян, на яких, власне, і планувалося обрати актив квартальних комітетів. Збори громадян за місцем проживання для створення органів самоорганізації населення були призначені на 13 березня. І цього дня активність громадян була високою: в результаті голосування обрано голів, заступників та членів шести новостворених квартальних комітетів.
Так головами квартальних комітетів вибрані наступні громадяни:
1. Орган самоорганізації населення «Травневе» (входять с-ще Спартаси, с-ще Травневе) – Ольга КИРИЛЮК;
2. Орган самоорганізації населення «Центральний» (входять смт. Манченки, с. Мищенки) – Алла АЛЬБОЩА;
3. Орган самоорганізації населення «Барчани» (входять с-ще Барчани, с-ще Санжари) – Тетяна ЧОПЕНКО;
4. Орган самоорганізації населення «Культурний» (входять с. Нестеренки, с-ще Манченки, с. Мищенки, с. Санжари) – Дар’я НЕУСТУПОВА;
5. Орган самоорганізації населення «Спортивний» (входить с-ще Санжари) – Олександр БЕССОНОВ.
6. Орган самоорганізації населення «Ударне» (входять с-ще Ударне, с. Гурине, с. Горіхове) – Володимир БЕЗРУК.
Щира подяка ініціативній групі із підготовки та організації зборів, мешканцям громади за активну участь, депутатам Люботинської міської ради Анатолію Водолазському, Тетяні Мінко і Ірині Ткаченко за всебічне сприяння в їх роботі.
А новообраним головам квартальних комітетів бажаємо активної громадянської позиції, відповідальності, наполегливості у виконанні своїх повноважень задля розвитку громади та завжди діяти в інтересах людей.
У роботі зборів взяли участь представники Люботинської міської ради – перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Кислий, керуюча справами виконкому Лідія Куденко, начальник відділу забезпечення діяльності виконкому та внутрішньої політики Тетяна Іщенко, спеціалісти відділу Наталія Пушкарська, Ангеліна Дорошко і Наталія Говор.
Альбом: На території Манченківської селищної ради
Дата публікації: 07:51 15.03.2021