Спортивні змагання

Турнір з тенісу настільного серед дівчат, присвячений Міжнародному дню 8-го Березня

03 березня 2021 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» у співпраці з керівником фізичного виховання Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту Сергієм СИДОРЕНКОМ провели турнір з тенісу настільного серед дівчат,  присвячений Міжнародному дню 8-го Березня.

Всіх дівчат, які активно пропагують здоровий спосіб життя та взяли участь у турнірі, суддівська колегія і їхні керівники привітали із святом. За результатами змагань I місце в упертій боротьбі здобула Кузуб Інесса, II місце Конигіна Анна, III місце посіла Овчаренко Галина, які є кандидатами на участь в обласних змаганнях. Переможець отримала Кубок і грамоту, а призери - грамоти відповідних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради. Судді змагань: Юрій УДЯНСЬКИЙ, Сергій СИДОРЕНКО.

Від спортивного товариства вітаємо всіх жінок і дівчат із святом весни!

КЗ МЦ ФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» ЛМР ХО
директор Юрій УДЯНСЬКИЙ