Турнір з волейболу «Спортивна зима»

27 лютого 2021 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів турнір з волейболу серед різновікових груп населення «Спортивна зима».

Суддівство та проведення міського заходу забезпечили: Сергій Сидоренко   і Юрій Удянський.
 У турнірі, який був обмежений по кількості учасників, із дотриманням санітарних норм, де приймали участь молодь, ветерани різних видів спорту та шанувальники здорового способу  життя. Довгий період часу багато бажаючих подавали заявки, але не могли зустрітися через карантин.
Нарешті вдалося провести перший захід у великій залі і отримати масу позитивних емоцій від поєдинків та спілкування з друзями. Маємо надію у подальшому проводити  спортивні змагання із інших видів спорту, як в залах, так і весною на свіжому повітрі.
За результатами поєдинків перемогла доросла команда  «Молодь», II місце у команди «Ветерани спорту», III місце посіла команда «Тіпочки», переможці отримали Кубок і грамоти, а призери грамоти відповідних ступенів від КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.
Бажаємо всім учасникам і їхнім сім’ям здоров’я, успіхів у роботі і навчанні та зустрітися після відміни всіх обмежень  у більш масових турнірах по різним видам спорту!

КЗ МЦ ФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»
ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
директор Юрій УДЯНСЬКИЙ
Альбом: Турнір з волейболу «Спортивна зима»