Звітує КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з обслуговування житлових будинків 15.02.2021 року – 19.02.2021року

1. Представниками підприємства проводиться обстеження технічного стану  безгорищних покрівель та технічного  стану  інженерних  вводів  по  багатоповерховим  житловим будинкам  згідно  графіку  на  2021 рік.
  2. Підприємством виконано підготовчі роботи з пробивки прорізів фундаментных бетонних блоків товщиною 600мм. для виконання ремонтних робіт внутрішньо будинкової мережі водовідведення - заміна труб до зовнішнього оглядового колодязя по житловому будинку вул. Ціолковського,8А(1під., 2під.-підвал) на звернення в мешканців данного житлового будинку.
  3. Підприємством виконано роботи по ремонту внутрішньо будинкової мережі водопостачання житлового приміщення гуртожитку по вул. Володимира - Винниченко,2 (заміна труб внутрішньо будинкової мережі - 55 п.м.)  з облаштуванням загально будинкового вводу з розводкою внутрішньо будинкової мережі через місця загального користування та підключенням до неї квартир мешканців. На теперішній час  роботи виконані в повному обсязі.
  4. Підприємством виконано відкачку грунтових вод з підвалу житлового приміщення гуртожитку по вул. Слобожанська,28 (підвал).
  5. Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  лютий  місяць 2021 року.
  6. Проводиться робота з боржниками багатоквартирних будинків за  послуги по  утриманню житлових  будинків  та  врученням  повідомлень - попереджень.

Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:
- виконано ремонт світильників  та заміна  ламп місць загального користування житлового будинку  по вул. Гвардії  генерала Гавенка Л.А.,10а(4під. - 1пов.);

- виконано прочистку внутрішньо будинкової мережі водовідведення приміщення гуртожитку по вул. Слобожанська,28(1пов.-місця  загального користування).

Начальник  Люботинського  КЖРЕП ЛМРХО                                       Петро ТКАЧЕНКО
Дата публікації: 11:47 19.02.2021