Літераторів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі імені Олени Теліги та Олега Ольжича

Головною метою конкурсу є утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формування та поширення духовних цінностей та пріоритетів.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/107211

Конкурс проводиться у п’яти номінаціях і охоплює як літературні, документально-публіцистичні твори, так і наукові дослідження національно-визвольної боротьби українського народу.

До участі у літературному конкурсі імені Олени Теліги та Олега Ольжича запрошуються студенти, аспіранти, науковці, працівники архівів та бібліотек. Переможці конкурсу отримають звання лауреата та будуть нагороджені спеціальними дипломами. Інформація про переможців буде поширена у ЗМІ. Кращі конкурсні роботи будуть надруковані у збірнику конкурсу, частина накладу якого буде розповсюджена бібліотеками України. Автори отримають подарункові 5 примірників книги.

Контактна особа: Надія Бугай, тел. (096) 377-34-45, nadiyabugai@gmail.com.

Детальна інформація

Дата публікації: 13:03 18.02.2021