Нові надходження від Українського інституту книги

Це найбільша кількість книг, які отримала Люботинська центральна бібліотека за державною програмою за останні роки.

827 виключно нових видань 2019, 2020 і навіть 2021 року на загальну суму 103334,07  тис. грн.  Тут є: пригоди, детективи, цікаві підліткові романи,  казки,  смішні історії,  улюблені дітьми комікси та пізнавальні книги.  Зараз усю літературу обробляють у відділі комплектування. На кожну, за умовою співпраці, наклеюють спеціальну наліпку: «Ця книга у бібліотеці завдяки УІК». Значна частина книжок, а це більше п’ятисот — дитяча література. Книги цікаві, з яскравими ілюстраціями. Є багато книжок для дітей з особливими потребами, історії, краєзнавства,  психології, з порадами для батьків, вчителів, література, яку використовують за шкільною програмою. Серед книжок для дорослих більше художньої літератури. Невдовзі усі книги з’являться на книжкових полицях бібліотеки.

Директор Люботинської ЦБС     Олена АЛІСОВА
Альбом: Нові надходження від Українського інститу книги