МОЗ запустило інформаційний портал з питань COVID-вакцинації

Міністерство охорони здоров'я України спільно з партнерами запустили окремий інформаційний портал з питань вакцинації від COVID-19 -

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/107175

Портал є офіційним джерелом інформації про етапи та цільові групи вакцинації, які вакцини будуть використовуватися та як відбуватиметься сам процес імунізації в Україні.

«Це перша версія порталу з базовою інформацією для громадян, зокрема, з налаштуваннями для людей з порушеннями зору. До кінця лютого функціонал порталу буде розширений додатковими розділами та мобільною версією. Після оновлення сайт буде розділений на дві частини. Одна міститиме інформацію для широкої аудиторії, а друга - спеціалізовану інформацію для медичних працівників», - повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Крім того, вебсайт міститиме інформаційні панелі зі статистичними даними про перебіг вакцинальної кампанії в Україні.

Усі дані на сайті будуть оновлюватися у режимі, наближеному до реального часу. Інформаційну підтримку для порталу надають Дитячий фонд ООН і World Health Organization Ukraine.

Нагадаємо, в Україні вже працює інформаційний сайт - covid19.gov.ua та національний контакт-центр МОЗ з питань COVID-19. Номер гарячої лінії: 0 800 60 20 19.

Дата публікації: 13:27 17.02.2021