15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна. Не злічити страшного невимовного горя у тих сім`ях, до яких прилетіла чорна звістка про загибель сина, брата, коханого, чоловіка.

Ніколи не повернути тих, хто навіки залишився на війні, для кого вона ніколи не закінчиться.
  Афганістан… Він став синонімом людського лиха, справжнього пекла: палюче сонце зранку, спекотний вітер – афганець, пісок, що не дає дихати, і … завжди хочеться пити.
 Не забудеться таке ніколи. Це горе  не відболить іще кілька поколінь.   За кожним воїном-афганцем – свій життєвий подвиг, своя доля. Хтось повернувся цілий і неушкоджений, а хтось – скалічений.  Але кожен отримав таку душевну травму, що вистачить її на все життя…
 Виконували свій інтернаціональний обов»язок  і наші земляки. Багато з них мають бойові   нагороди. Навіки залишаться в нашій пам’яті імена тих, хто не повернувся з афганської війни ….

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!
Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого 1989 року закінчилася страшна за своїми втратами і довга війна, в ході якої, виконання військового обов’язку стало подвигом.
   Невиліковну рану залишила вона у серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків.
   Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму, не применшує честь та гідність воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при врятуванні бойових товаришів та мирних жителів країни.
   Ви з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності.
  Від усього серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра!
З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами. В глибокій шанобі схиляю голову перед пам’яттю тих, хто загинув.

З  повагою
Міський голова                                                Леонід ЛАЗУРЕНКО