Презентує міська центральна бібліотека

Виставка-привітання «Чарівний Валентинів день»

День святого Валентина в бібліотеці

До відзначення найромантичнішого свята року - Дня Святого Валентина долучились і фахівці бібліотечних закладів міста Люботин. Центральна публічна бібліотека презентує цікаву виставку-привітання «Чарівний Валентинів день». Бібліотека для дітей підготувала бук-слем «Книжкове натхнення».

Читачі бібліотеки можуть перечитати класичну літературу та сучасну прозу про кохання, ознайомитися з літературними пам'ятками, створеними з великої любові, зокрема з любовною лірикою українських і зарубіжних поетів. Також  дізнатись, як любили та переживали палке, а іноді й трагічне почуття кохання видатні люди.

Темі кохання присвячена виставка-інсталяція «Кохання проникливі слова» у Манченківській бібліотеці-філії, а Травнева філія провела актуальну розмову на тему: «Кажімо більше теплих слів».

Саме, 14 лютого, ми звертаємось до теми кохання, бо це надзвичайний день — День Святого Валентина — Всесвітній день закоханих.  В цей день прийнято дарувати подарунки і «валентинки» – листівки у вигляді сердечка, з добрими побажаннями і словами кохання.

Директор Люботинської ЦБС      Олена Алісова.

Альбом: Презентує міська центральна бібліотека
Дата публікації: 11:32 12.02.2021