Мінцифри презентувало онлайн-інструменти для бізнесу в карантин

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/107041

Національна онлайн-платформа «Дія.Бізнес» - це «єдине вікно» для підприємців або тих, хто планує відкрити власну справу.

Тут реалізовані такі напрямки:

- 100 бізнес-ідей із середньою вартістю інвестицій;

- шаблони для операційної діяльності бізнесу;

- єдиний каталог сервісів і можливостей (мікрогранти, гранти, кредитні програми тощо);

- безкоштовний онлайн-консалтинг з 50+ напрямків;

- безкоштовна національна онлайн-школа для підприємців;

- карта інфраструктури підтримки підприємництва;

- кейси та новини.

«Буквально у найближчі місяці на порталі «Дія.Бізнес» буде запущений величезний модуль імпакт-інвестування, де ми знайомитимемо підприємців і потенційних інвесторів. Також вже готується ще один модуль - сорсингова платформа, що дозволить українським підприємцям швидко знаходити клієнтів і партнерів за кордоном», - повідомила заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді».

Крім того, Мінцифри будує екосистему для підтримки та розвитку підприємництва - зокрема, офлайн-центри підтримки підприємців «Дія.Бізнес» всією Україною. Мінцифри відкрило три таких центри у 2020 році, а в 2021 році планує відкрити від 7 до 15 центрів.

Також Валерія Іонан заявила, що Мінцифри активно працює над створенням Державної агенції з розвитку підприємництва та експорту, яка повинна почати функціонувати в 2021 році.

Дата публікації: 13:59 10.02.2021